Anasayfa

Fuarda Yer Kiralama

Çocuk Gelişimi Fuarında hedef kitlenizle bir araya gelebilmeniz ve onlarla daha güçlü iletişim kurabilmeniz için çok uygun fırsatlar sunuluyor.

Kredi kartıyla fuara kadar eşit taksitli ödeme avantajıyla...

A - Boş Alan
Fuarda yer alabilmenin ilk adımı olarak stand alanı kiralanmalıdır. Stand alanı seçimini yerleşim planından uygun olan yerler arasından yapabilirsiniz. Burada seçeceğiniz alan sadece boş bir alandır. Elektriğini ve üzerine kurulması gereken tüm sistem ve malzemeleri ayrıca sipariş etmeniz gerekmektedir. En az 6 m² alınabilmektedir.

Boş Alan Birim Fiyatı
6–19 m2 20–34 m2 35+m2
499 TL+KDV 469 TL+KDV 435 TL+KDV


İndirim Uygulaması
  • %50, 30 Haziran öncesi yapılan kayıtlarda
  • %25, 30 Eylül öncesi yapılan kayıtlarda
  • %10, 30 Aralık öncesi yapılan kayıtlarda
(İndirimlerden sadece biri erken kayıt indirimi olarak uygulanmaktadır.)

Katılımınız KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Fuar desteği hakkında ayrıntılı bilgiyi KOSGEB ofislerinden alabilirsiniz.


B - Hazır Stand

Boş alan üzerine standınızı hazır olarak alabilirsiniz.

Hazır Stand Birim Fiyatı: 90 TL/m2+KDV

Fiyata dahil olanlar: Oktanorm stand kurulumu + Halı + 3kW/s Elektrik + 3’lü Priz + Spot aydınlatma (100W/3m²) + Stand alınlık yazısı.

Standın Temsili Görünümü


Yukarıda belirtilen stand malzemelerine ilave olarak almak istediklerinizi (stand mobilyaları, sergileme malzemeleri, depo, dijital baskı, stand temizliği, hostes, vb.) OSS (Online Sipariş Sistemi) üzerinden sipariş edebilirsiniz.


Sadece boş alan alarak standınızı size özel tasarımla yaptırmak isterseniz talebinizi info@sadefuar.com mail adresine yazarak bildirebilirsiniz.

Çocuk Gelişimi Fuarında yer kiralamak için ön kayıt formunu lütfen doldurun.

KATILIMCI ÖN KAYIT FORMU