Anasayfa

Sponsorluk ve Reklam Fırsatları

Fuara katılmaktan daha fazlasını isteyenler için çeşitli fırsatlar sunulmaktadır.

Fuar Sponsorluğu

“Çocuk Gelişimi” konusuna önem veren, bu alanda sosyal sorumluluk projeleri üstlenen, söz konusu kitleye özel markalama yapmayı hedefleyen üst düzey markalar için eşsiz bir fırsat sunulmaktadır.

Fuar sponsoru, fuarın adının geçtiği her yerde, fuarın adıyla birlikte anılacaktır. Ayrıca fuar sponsoru, fuar günleri boyunca, özgürce tanıtım faaliyetleri yapma imkanına sahip olacaktır.

Etkinlik Alanı Sponsorluğu

Fuar alanında etkinlik odaları ve açık etkinlik alanları bulunmaktadır. Etkinlik odasına veya etkinlik alanına sponsor olunduğunda, sponsor firmanın adı seçtiği alana verilecektir. Örneğin; “ABC Etkinlik Odası” veya “ABC Etkinlik Alanı” gibi. Etkinlik takviminde, etkinlik alanında yapılacak etkinliklerin yeri belirtilirken örnekte olduğu gibi yazılacaktır. Ayrıca firma, sponsor olduğu alanının müsait olan duvarlarını reklamını yapmak için kullanabilecek ve tanıtım materyallerini alanından dağıtabilecektir.
 

Ziyaretçi Çantası Sponsorluğu

Fuar girişinde ziyaretçilere hediye olarak çanta verilmektedir. Çanta üzerinde sponsor olan firmanın logosu, fuarın logosu ile birlikte yer almaktadır. Sponsor en az 1000 adet olmak üzere dilediği sayıda çantaya sponsor olabilmektedir. 

Fuar Kataloğunda Reklam Fırsatları

Fuara katılan firmaların bilgilerinin yer aldığı fuar kataloğu hazırlanmaktadır. Kataloğun çeşitli yerlerinde tam sayfa, banner, logo, vb. reklamlarınızla yer alabilirsiniz.

X-Banner Reklam

Fuayede X-Banner reklamlarınızla yer alabilirsiniz. Bu sayede 4 gün boyunca fuarın hemen girişinde tüm ziyaretçileri reklamınızla karşılayabilirsiniz.

Reklam Panosu

Fuar alanında yer alan sütunların etrafı panolarla çevrilmektedir. Panolar etkili bir reklam alanı olarak kullanılmaktadır.

 

İlgilendiğiniz sponsorluk ve reklam fırsatları için, info@CGFuari.com adresine yazarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.